top of page
vpro-bfb-badges-stacked-onlight-3000.png

Лінійка Dell Latitude 

Упевнено працюйте будь-де з найінтелектуальнішими у світі комерційними ПК, розробленими для продуктивності в дорозі.

latitude-family.jpg

з процесором Intel® Core™ Ultra

Працюйте впевнено скрізь

 

Ноутбуки Latitude — перші у світі комерційні ПК, які пропонують технологію HDR у камерах, що розширює динамічний діапазон камери для кращого захоплення відео в складних умовах освітлення.

Інтелектуальне аудіо

Зменште фоновий шум від усіх учасників за допомогою нейронного шумозаглушення, щоб ви могли слухати те, що важливо.

Інтелектуальна конфіденційність

Захистіть цифрові активи та зберігайте конфіденційність конфіденційних даних за допомогою опціональних функцій виявлення спостерігача та затемнення погляду.

 

Надійна зарядка

Зарядіть до 90% акумулятора лише за одну годину за допомогою інтелектуальних функцій оптимізації живлення Dell Optimizer, тож вам не доведеться бути прив’язаним до розетки.

Процесори Intel® Core™ Ultra

Насолоджуйтесь енергоефективною продуктивністю для різноманітних складних бізнес-навантажень завдяки новій трирівневій багатопроцесорній архітектурі з CPU, NPU та GPU. 

Готують вас до нової ери штучного інтелекту.

Зробіть революцію у своїх нарадах за допомогою технологій штучного інтелекту для відеоконференцій, таких як інтелектуальне кадрування та технологія стеження за очима.

Економте час без зусиль завдяки швидкому доступу до інструментів, необхідних для початку робочого дня.

Основні функції інтелекту та співпраці для підвищення продуктивності.

latitude-3000.jpg

Оберіть свій Latitude

Серія 3000

Серія 5000

Найменші у світі та найбільш масштабовані стандартні бізнес-ноутбуки для продуктивної роботи.

latitude-5000.jpg

Комплексні рішення


Оптимізатор Dell
Персоналізована продуктивність, яка автоматично реагує на ваш стиль роботи, з розширеними функціями конфіденційності та вбудованим штучним інтелектом, який оптимізує аудіо, підключення, продуктивність і конфігурацію, все в одному програмному забезпеченні.

Екосистема

У Dell є всі інструменти, щоб підтримувати зв’язок і співпрацювати, де б ви не працювали. Дисплеї, аксесуари та програмне забезпечення Dell розроблено та протестовано для кращої сумісності з системами Dell для надійної сумісності будь-де, за підтримки світового рівня обслуговування та підтримки.

Intel vPro® — це інтегрована перевірена платформа, яка ретельно протестована на відповідність вимогам сучасного робочого місця. Вона пропонує функції та переваги, створені для бізнесу, які задовольняють потреби кожного — від ІТ до кінцевих користувачів і до бізнесу в цілому.

Можливості віддаленого керування Intel vPro® можуть допомогти позитивно вплинути на заходи щодо сталого розвитку вашого бізнесу, допомагаючи вам збільшити бюджет і підвищити ефективність ІТ.

PROSUPPORT CORP BADGE.jpeg

Підтримка
Отримайте цілодобову проактивну автоматизовану підтримку та обслуговування на місці, коли вам це потрібно, завдяки Dell ProSupport.

1920x1080-PIC-BUTTON.jpg
bottom of page