top of page
fy21_xps-13-2n1_centenario_intel_online_banner_1395x785.jpg

Тонкий і потужний 13-дюймовий ноутбук "два в одному", майстерно виготовлений з високоякісних матеріалів.

Ноутбуки XPS 13 "два в одному" 

Dell_Logo_Blue_rgb-01.jpg
windows11_logo_horiz_blue_rgb-1280x1280.jpeg
w11_upgradebadge_rgb_blue-asterisk-disclaimer.png

Із Windows 11 улюблені речі стають ближчими.

Досконалість у всьому. Новий ноутбук-трансформер XPS 13 поєднує у собі виняткову зручність використання та чудовий дизайн. Повнорозмірна клавіатура MagLev нового покоління на 24% тонша за стандартну. Крім того, великий тачпад та дисплей із співвідношенням сторін 16:10 дозволяють

Революційна система веб-камери. Нова веб-камера XPS 13 "два в одному" стала не тільки меншою (всього 2,25 мм), але й краще. Об'єктив оснащений чотирма лінзами (це більше, ніж у звичайних веб-камерах) та забезпечує високу чіткість зображення по всьому кадру. Технологія тимчасового шумоподавлення значно підвищує якість відео, особливо у сценах зі слабким освітленням. Складання об'єктива здійснюється на високоточному обладнанні, тому кожен міліметр зображення залишається у фокусі.

Легко відчинити. Завдяки конструкції петлі зі змінним моментом, що крутить, ноутбук легко відкривається, а екран стає більш стійким, навіть якщо ви працюєте на ходу або використовуєте сенсорний екран.

Фантастичні кольори. Екран з колірною гамою 90% DCI-P3 та коефіцієнтом контрастності 1500:1 дозволяє насолоджуватися насиченими кольорами: від найяскравіших відтінків білого до найглибших чорних тонів. Яскравість 500 ніт забезпечує чіткість зображення при яскравому освітленні, наприклад, на відкритому повітрі, а завдяки покриттю з коефіцієнтом відображення 0,65% робота на глянцевому екрані буде комфортною для очей.

Низький рівень шкідливого синього світіння та яскраві кольори. Технологія Dell Eyesafe® ефективно розподіляє енергію джерела світла, вибірково знижуючи рівень шкідливого синього світіння та розсіюючи його за оптичним спектром. Наше унікальне рішення поєднує апаратні та програмні RGB-компоненти і забезпечує ефективний захист від синього світіння, зберігаючи при цьому яскравість і насиченість колірної палітри. Dell є першою компанією, яка пропонує це інтегроване рішення.

На передньому краї інновацій. Насолоджуйтесь зручністю роботи та чарівним зображенням на вдосконаленому безрамковому дисплеї InfinityEdge із співвідношенням сторін 16:10. Крім того, така конструкція дозволила розмістити камеру у верхній частині екрана.

*Перехід на версію Windows 11 на пристроях, що відповідають умовам, відбудеться в кінці 2021 на початку 2022 року.  Точний час залежить від пристрою.  Деякі функції вимагають конкретного обладнання (див. aka.ms/windows11-spec)

bottom of page