top of page
dv5620nt_xnb_06_gy_prm.jpg

ОСОБЛИВОСТІ


Операційна система


Доступно з Windows 11.

Ноутбуки VOSTRO 5620

DellTech_Logo_Stk_Blue_rgb.jpg
windows11-logo-horiz-blue-rgb-1280x1280.jpeg

Спрощуйте виконання повсякденних завдань завдяки Windows 11

Великий екран. Мало турбот.
Співвідношення сторін 16:10 у 16-дюймовому форм-факторі означає ще більше простору на екрані для перегляду електронних таблиць, замовлень на постачання та вдосконалення презентацій, і все це в тонкому та легкому корпусі.

Помилки трапляються. Ось чому ця повнорозмірна клавіатура захищена від вологи. Крім того, цей ноутбук пройшов 15 тестів військової сертифікації (MIL-810H), щоб гарантувати що він справляється із щоденним зношуванням.

 

dv5620nt_xnb_07_gy_prm.jpg

Найкраща продуктивність. Більше продуктивності.
Завдяки процесорам Intel® Core™ 12-го покоління цей ноутбук працює з максимальною продуктивністю, щоб ви могли протриматися цілий день. Завдяки подвійним тепловим трубкам ваш пристрій залишається приємним, прохолодним та працює на максимумі своїх можливостей. Адаптивні терморегулятори оптимізують потужність відповідно до розташування вашого пристрою, будь то стійка поверхні, як-от стіл, чи на нестійка поверхня, як-от ваше коліно. Використовуючи вдосконалені алгоритми та акселерометри, ваш пристрій інтелектуально адаптує свої профілі енергоспоживання та терморегуляції залежн від  ситуації, щоб забезпечити безперебійну роботу пристрою. Залишайтеся зосередженими завдяки DC Dimming, який зменшує мерехтіння для комфортного перегляду. Крім того, цей ноутбук із програмною технологією Dell ComfortView, сертифікованою TÜV Rheinland, допомагає зменшити шкідливе випромінювання синього світла, щоб оптимізувати комфорт очей при тривалій роботі з екраном.
 

Конференція з чіткістю.
Враження мають значення. Звук такий же чистий, як при телефонному дзвінку, завдяки вбудованому подвійному мікрофону та штучному інтелекту, який зменшує фоновий шум. Коли ви перед камерою, нова веб-камера FHD із широким динамічним діапазоном і тимчасовим шумозаглушенням допоможе вам виглядати якнайкраще.

Не пропустіть момент із зустрічі. Налаштовані динаміки та мікрофони Waves Maxx Audio оптимізують аудіо, щоб ви могли чітко чути та бути почутими, тоді як Smartbyte надає пріоритет відеотрафіку для більш плавної роботи під час конференції.

Залишайтеся в безпеці.
Модуль Trusted Platform Module 2.0 — це мікросхема безпеки комерційного рівня, встановлена на материнській платі, яка створює та зберігає паролі та ключі шифрування. Перед завантаженням він перевіряє, чи комп’ютер не втручався, і захищає ваші дані від зовнішніх програмних атак.

Зчитувач відбитків пальців забезпечує вам додатковий спокій, який дозволяє безпечно входити в систему одним дотиком, а механічний затвор на камері захищає вашу конфіденційність і запобігає випадковому збентеженню.

bottom of page