top of page
dv5515nt_cnb_00000ff090_gn.jpg

Ноутбук з діагоналлю екрана 15,6", який забезпечує максимальний пріоритет продуктивності. Оснащений двома тепловими трубками, можливостями розширення та найновішими мобільними процесорами. 

w11_upgradebadge_rgb_blue-asterisk-disclaimer-319x319.png

Ноутбуки VOSTRO 15 серії 5000

Dell_Logo_Blue_rgb-01.jpg

Робіть великі справи

Windows_logo_horiz_blue_rgb.png

Розмір має значення. Захищена від влучення вологи клавіатура з клавішами більшого розміру дає користувачам можливість працювати з комфортом та ефективно.

Довговічність. Початкова вага – 1,63 кг (3,59 фунта)* – забезпечує надійну конструкцію Vostro 5515, яка пройшла 15 різноманітних випробувань військового класу, щоб гарантувати, що ваш ноутбук впорається з будь-якими умовами експлуатації*.

Залишається прохолодним. Модернізована система охолодження вивільняє потужність пристрою, забезпечуючи при цьому тонкий дизайн. Завдяки двом каналам виведення тепла воно відводиться від процесора та графічної карти; більше лопат вентилятора - більше повітря, а відкидна конструкція забезпечує хорошу циркуляцію повітря під вашим ноутбуком.

Тиша та спокій. Завдяки гнучкій динамічній підшипниковій системі вентилятор ноутбука не тільки довговічний, але і працює тихо, зберігаючи при цьому максимальну продуктивність пристрою.

Можливості розширення. Якщо потрібний більший обсяг пам'яті та більше місця для зберігання даних, пристрій оснащений двома роз'ємами для розширення ОЗП та двома роз'ємами для SSD-дисків.

Заряджання. Заряджайте пристрій до 80% протягом години за допомогою технології ExpressCharge для тривалої роботи від акумулятора, що допоможе не бути прив'язаним до розетки. *

Вузькі рамки. Завдяки своїй 4-сторонній тонкій рамці корпус Vostro 5515 має великий простір на екрані для багатозадачної роботи, що допоможе звести до мінімуму фактори, що відволікають, і максимально підвищити продуктивність.

Пріоритет конфіденційності. Засувка конфіденційності гарантує, що вас ніхто не побачить у той час, коли ви не користуєтесь веб-камерою високої чіткості. Тому ви завжди захищені від випадковостей.

*Перехід на версію Windows 11 на пристроях, що відповідають умовам, відбудеться в кінці 2021 на початку 2022 року.  Точний час залежить від пристрою.  Деякі функції вимагають конкретного обладнання (див. aka.ms/windows11-spec)

bottom of page