top of page

Приголомшливий всередині і зовні

microsoft_logo.jpg
logo-classicblue-3000px.png

XPS 13

LP-xs9300nt_cnb_00055rf110_gy_prm.jpg
ERC_Logo.jpg
dell_2016_logo.png

   13-дюймовий ноутбук створений з увагою до деталей: пристрій вміщується в надкомпактному корпусі з високоякісних матеріалів і оснащується неперевершеними по продуктивності процесорами Intel® Core ™ 11-го покоління.

     Виключна зручність роботи з ноутбуком в будь-яких умовах. Платформа Intel® Evo ™ забезпечує ідеальне поєднання високої продуктивності, чутливе, часу роботи від акумулятора і приголомшливої ​​якості зображення для нового класу елегантних і стильних ноутбуків. Ця платформа, розроблена спільно з фахівцями Intel, гарантує виняткову зручність роботи і розваг в будь-яких умовах. Розширюючи межі продуктивності для тонких і легких ноутбуків. Неперевершена швидкість і інтелектуальні можливості процесорів Intel® Core ™ 11-го покоління і графічних адаптерів Intel® Iris® Xe Graphics забезпечують швидку, плавну і зручну роботу.

LP-xs9300nt_cnb_00060rb055_gy_prm.jpg

    Операційна система Windows 10 Pro надає оптимальне поєднання добре відомих можливостей Windows з новими функціями, які вам обов'язково сподобаються.

   Ви і є пароль. У вашому розпорядженні два надійних індивідуальних способу входу в систему. Завдяки інфрачервоній камері з функцією Windows Hello ви можете розблокувати ноутбук XPS за допомогою надійної технології розпізнавання осіб. Сканер відбитків пальців, вбудований в кнопку живлення, дозволяє увійти в систему одним дотиком.

bottom of page